Kirgizstāna

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Kirgizstāna

Īpašums Kirgizstānā

Kirgizstāna ir nelīdzena Vidusāzijas valsts, kas atrodas pa Zīda ceļu, seno karavānu ceļu starp Ķīnu un Vidusjūru.

Tas robežojas ar Kazahstānu ziemeļos, Uzbekistānu rietumos un dienvidrietumos, Tadžikistānu dienvidrietumos un Ķīnu austrumos. Tās galvaspilsēta un lielākā pilsēta ir Biškeka.

Pirms neatkarības iegūšanas Biškeka bija krievu pilsēta ar lielāko daļu krievu etnisko iedzīvotāju. Pašlaik šī etniskā grupa pārstāv apmēram 20% pilsētas iedzīvotāju, kas atspoguļo lielu emigrāciju gados pēc neatkarības iegūšanas. Bažas rada galvenokārt ekonomiskā nenoteiktība, nevis etniskie nemieri, daudzi krievi, kuriem bija ģimenes vai profesionālās saites ar citām postpadomju republikām, emigrēja no Kirgizstānas.

Šīs migrācijas rezultātā Kirgizstānā un kapitāla tirgū tika pārdots liels daudzums īpašumu, attiecīgi samazinoties nekustamo īpašumu cenām. Pašlaik lielākā daļa topošo krievu emigrantu, kas vēlas kļūt par perspektīvām citās valstīs, jau ir aizbraukuši, un tiem, kas paliek, nākas saskarties ar labvēlīgākām ekonomiskajām izredzēm. Lielās ārējās migrācijas dienas ir beigušās, tādējādi novēršot smagos piegādes satricinājumus, kas rodas no izceļošanas dēļ Kirgizstānā pārdotajiem īpašumiem.

Tomēr migrācija uz kapitālu, kā tas ir izplatīts jaunattīstības valstīs, kur biznesa iespējas ir mazāk pieejamas mazākās pilsētās, palielina pastāvīgi pieaugošo pieprasījumu pēc mājokļiem Biškekā.

Sākoties ekonomiskajai izaugsmei un pieaugot ģimeņu skaitam, kas nopelna ienākumus labākas kvalitātes mājokļiem nekā padomju laikos, "euroremont" process ir biežāks. Šajā procesā ietilpst īpašumi, kas tiek pārdoti Kirgizstānā ar Rietumu vai Dienvidkorejas ierīcēm un iekārtām, iekšējie ūdens sildītāji, plastikāta rāmju logi, kas labāk aizzīmogo nekā padomju laika koka rāmji, un vienveidīgāks grīdas segums nekā tradicionālais parkets vai stipri paneļotie grīdas segumi. Bieži vien šie atjaunotie un labiekārtotie dzīvokļi pastāv padomju laikos esošos koncernos līdzās neuzlabotām vienībām.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 3311

PARDOŠANA 2 guļamistabas, Kirgizstāna, Aktobe, Aktobe, Side

25,560.00EUR
PARDOŠANA
2 guļamistabas

110 m²
Trīs guļamistabu dzīvoklis un Telpas kopā jūs atradīsit šeit stilu, eleganci un kvalitāti! Lai iegūtu vislabāko kvalitāti un dizainu
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB